UKS 4 URSUS
   Strona GłównaArtykułyLinkiGaleriaTRENINGIDownloadArchiwumListopad 14 2018 17:11:27  
 Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Download
Rocznik 2004
 Drużyny UKS 4 Ursus
Zdjęcia drużyn naszego klubu



2 Liga Kobiet
Rocznik 2005
Rocznik 2006
 ROZGRYWKI
Informacje o występach ligowych drużyn UKS "4 Ursus".
W sezonie 2018/2019
w lidze występują
3 zespoły:

W rozgrywkach młodzieżowych:
* Młodziczki U14
* Młodziczki U13
i dorosłych
* 2 Liga Kobiet


 Facebook


 Wyszukiwarki
 Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 106
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Marlena
 Witamy

UKS "4 Ursus"
ul. Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
tel. 502-718-531
nr konta: PKO BP 58 1020 1055 0000 9002 0092 6824
  Ruszył sezon ligowy 2018/2019
Rozpoczął się sezon ligowy 2018/2019.

Rywalizacji na Mazowszu rozpoczęły 3 nasze drużyny:

- seniorki 2LK
- młodziczki U14
- młodziczki U13

Wyniki:

2LK

MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS 4 Ursus Warszawa 61:51
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS 4 Ursus Warszawa 29:77
SKS 12 Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa 70:71
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS 4 Ursus Warszawa 51:64
UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin 74:37

Młodziczki U14

UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin 77:74
SKS 12 Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa 37:91
MUKS Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Ursus Warszawa 21:81

Młodziczki Młodsze U13

AZS UW-MBA - UKS 4 Ursus Warszawa 67:38
  Treningi młodziczek 2005
Treningi w sezonie 2018/19



Młodziczki 2005 (trener: A. Roziński)



poniedziałek 18.00 - 19.30

środa 18.00 - 19.30

piątek (hala na Konińskiej) 18.00 - 19.30





Prosimy śledzić informacje na stronie - możliwe zmiany.

  Buty
UWAGA

Ze względu na remont w szkole,
wszystkie osoby, które zostawiły buty treningowe w szatni,
proszone są o ich odbiór w poniedziałek (27.08.2018) po godz. 18:00.
(wejście od strony sali gimnastycznej)
  Obóz w Zambrowie
Obóz sportowy w Zambrowie


Adres:
Bursa Szkolna nr 1
ul. Obwodowa 2,
18-300 Zambrów


Czas trwania: (06-16.08.2018)

Zbiórka - 06.08. (poniedziałek) godz. 8.50 przed szkołą - wyjazd godz. 9.00

Zabieramy ze sobą:

- stroje treningowe (minimum 2 komplety);
- ubranie codzienne;
- buty na halę, buty do biegania,
- klapki, skarpetki;
- kurtka przeciwdeszczowa, bluza, dresy;
- bielizna osobista, przybory toaletowe;
- piżama;
- strój kąpielowy, ręczniki;
- nakrycie głowy;
- coś od komarów;
- picie na drogę;
- dobry humor ;)



Powrót z obozu 16.08 wieczorem


Jeżeli dziecko bierze leki lub jest na coś uczulone prosimy o informację na kartce od rodzica.
  16th International Basketball Tournament
W dniach 6-8.07.2018 rozgrywany był 16. Międzynarodowy Turniej Koszykówki Gniezno 2018. Podczas 3 dni rozgrywek zawodnicy z 38 drużyn rozegrali 107 meczów, wzięli udział w Paradzie ulicami miasta oraz licznych atrakcjach. Rywalizacja odbywała się na 5 halach w Gnieźnie. W turnieju wystąpiły drużyny z: Ukrainy, Rosji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Białorusi, Izraela, Niemiec i Polski.

Wyłoniono zwycięzców w 5 kategorii wiekowych (3 dziewcząt i 2 chłopców).

W turnieju wystartowały dwie drużyny z klubu UKS 4 Ursus Warszawa.

Kadetki w kategorii dziewcząt 2003/2004 zajęły 4 miejsce.

Młodziczki w kategorii dziewcząt 2005/2006 zajęły 1 miejsce.



Cieszy świetna postawa naszych zawodniczek, szczególnie Młodziczek, podopiecznych trenera Arkadiusza Rozińskiego, które potwierdzają, że należą do czołówki drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.
Najlepszą zawodniczką turnieju w kat. 2005/2006 została wybrana Hanna Lewczyk (UKS 4 Ursus).

Lista zwycięzców:

Dziewczęta/Girls 2005/2006
1 UKS 4 Ursus Warszawa
2 MUKS Kórnik
3️ Kadra Zachodniopomorskie


Dziewczęta/Girls 2003/2004
1️ Legion Krasnojarsk (Rosja)
2️ St. Colms Limerick (Irlandia)
3️ UKS La Basket Warszawa
4️ UKS 4 Ursus Warszawa


Dziewczęta/Girls 2000/2002
1️ TS Basket Gniezno
2️ MKS Gwardia Wrocław
3️ UKS IFLO Biała Podlaska

Chłopcy/Boys 2003/2004
1️ SKM Zastal Zielona Góra
2️ Sklep Polski MKK Gniezno
3️ Trelleborg Pirates (Szwecja)

Chłopcy/Boys 2000/2002
1️ KS Sudety Jelenia Góra
2️ Sklep Polski MKK Gniezno
3️ WYNT Berlin/BC Lions Moabit (Niemcy)


Komplet wyników na stronie organizatora:
TS Basket Gniezno


  Wła-Basket 2018
W dniach 15-17.06.2018 młodziczki U14 brały udział w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Wła-Basket 2018 we Władysławowie.

Nasze koszykarki spisały się bardzo dobrze i zajęły 2 miejsce, ulegając 1 koszem, w finale, po bardzo emocjonującym meczu, drużynie PTK Pabianice.



W grupie eliminacyjnej pewnie wygrały 3 mecze:

51:4 z LUKS Sieradz
88:7 z GTK Gdynia
73:31 z SP3 Nidzica

W półfinale nie dały szans gospodyniom,

90:21 z Blizą Władysławowo

W finale minimalnie przegrały,

51:53 z PTK Pabianice



Najlepszą zawodniczką pierwszej piątki była Małgosia Tarnawska, a drugiej piątki Ola Sijka.

Ola Pniewska 7 razy trafiła za 3 pkt (3 razy w finale) i w tym elemencie była zdecydowanie najlepsza na turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. PTK Pabianice
2. UKS 4 Ursus Warszawa
3. SP 3 Nidzica
4. UKS Bliza Władysławowo
5. GTK Gdynia
6. LUKS Sieradz
7. TSV Lamstedt (Niemcy)
8. Basket Szczecin

  Podsumowanie sezonu ligowego 2017/2018
Podsumowanie sezonu ligowego 2017/2018


2 Liga Kobiet (trenerzy: Karolina Boniowska, Paweł Wojtyła)

3 miejsce i występ w barażach o 1 Ligę (3 miejsce w grupie półfinałowej).

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Agnieszczak Katarzyna 110 pkt (15,7)
2. Nowocin Jolanta 70 pkt (11,7)
3. Supeł Aneta 138 pkt (8,6)
4. Korczak Inga 115 pkt (8,2)


Kadetki Młodsze U15K (trener: Małgorzata Boniowska)

6 miejsce

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Łyk Aleksandra 215 pkt (17,92)
2. Domurat Agata 109 pkt (9,08)
3. Pniewska Aleksandra 74 pkt (6,17)
4. Matczak Jagoda 55 pkt (5,00)


Młodziczki U14K (trener: Arkadiusz Roziński)

7 miejsce

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Pniewska Aleksandra 152 pkt (10,86)
2. Gołdyn Iga 135 pkt (9,00)
3. Lewczyk Hanna 126 pkt (9,69)
4. Kędracka Kinga 124 pkt (7,29)
5. Mirkiewicz Alicja 117 pkt (8,36)


Młodziczki Młodsze U13K (trener: Arkadiusz Roziński)

2 miejsce

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Lewczyk Hanna 133 pkt (12,09)
2. Mirkiewicz Alicja 98 pkt (10,89)
3. Kędracka Kinga 93 pkt (9,30)
4. Zaworska Natalia 74 pkt (6,17)
5. Jurczyńska Agata 59 pkt (5,90)

Trener drużyny Młodziczek Młodszych, Arkadiusz Roziński został wybrany najlepszym trenerem sezonu w tej kategorii.

  Turniej Gniezno
Wyjazd na turniej do Gniezna:

Zbiórka:
05.07.2018 godz 7:40
Dworzec Warszawa Centralna
Pociąg do Gniezna (Zielonej Góry) IC 17103 Warta
Wagon: 11
Odjazd: 07:55

Powrót:
08.07.2018 ok. godz. 21:25
Dworzec Warszawa Zachodnia
Pociąg z Gniezna IC 71102 Warta
Wagon:12

Koniecznie zabieramy:
- legitymację szkolną
- stroje i buty do gry
  Turniej Władysławowo
Wyjazd na turniej U14 do Władysławowa:

Zbiórka:
14.06.2018 godz 6:50
Dworzec Warszawa Centralna
Pociąg do Gdyni TLK 35172 Karpaty
Wagon: 18
Odjazd: 07:05

Powrót:
17.06.2018 ok. godz. 21:54
Dworzec Warszawa Zachodnia
Pociąg z Gdyni TLK 81154 Parsęta
Wagon:14

Koniecznie zabieramy:
- legitymację szkolną
- stroje i buty do gry
- śpiwór i małą poduszkę
  Pierwsza liga jeszcze nie dla nas.
Pierwsza liga jeszcze nie dla nas.

W dniach 6-8.04.2018 w Poznaniu nasze zawodniczki walczyły w turnieju półfinałowym o awans do 1 Ligi Kobiet.
Mimo dużej determinacji nie zdołały awansować do turnieju finałowego. W pierwszym spotkaniu po bardzo wyrównanym meczu nieznacznie uległy w końcówce drużynie z Poznania, w drugim wyraźnie przegrały ze Skierniewicami a w trzecim wygrały z drużyną Niepołomic.

Dziękujemy naszym wszystkim zawodniczkom za bardzo dobre występy w całym sezonie i za emocje, których dostarczały kibicom.

Wyniki turniejów półfinałowych:

GRUPA I (Poznań)

Ikar – Ósemka 73-79
Enea AZS – UKS 4 Ursus 72-68
Ósemka – UKS 4 Ursus 81-62
Enea AZS – Ikar 82-71
UKS 4 Ursus – Ikar 73-71
Ósemka – Enea AZS 74-70



GRUPA II (Sosnowiec)

Wichoś – JAS-FBG Zagłębie 52-63
Polonia – Wichoś 64-50
JAS-FBG Zagłębie – Polonia 0-20




  Turnieje półfinałowe o awans do 1 ligi
Turnieje półfinałowe o awans do 1 ligi kobiet odbędą się w dniach 6 - 8 kwietnia 2018


Grupa I - organizator Enea AZS Poznań

Enea AZS Poznań
MTS Ikar Niepołomice
MKS Ósemka Skierniewice
UKS 4 Ursus Warszawa


Grupa II - organizator KS JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec

SKK Polonia Warszawa
KS Wichoś Jelenia Góra
KS JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec

Do finałów (20-22 kwietnia 2018 roku) awansują po dwie najlepsze drużyny z grup.
Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Ostatnie mecze:
2 Liga Kobiet

UKS 4 Ursus - UKS Huragan Wołomin
77 : 37


Młodziczki U14

MUKS UNIA BASKET OSTROŁĘKA - UKS 4 Ursus
21 : 81


Młodziczki Młodsze U13

AZS UW MBA - UKS 4 Ursus
67 : 38

 Mapa

Wyświetl większą mapę
 Pogoda
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Fenix by: 538117 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie