UKS 4 URSUS
   Strona GłównaArtykułyLinkiGaleriaTRENINGIDownloadArchiwumLipiec 22 2018 06:24:13  
 Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Download
Rocznik 2004
 Drużyny UKS 4 Ursus
Zdjęcia drużyn naszego klubu



2 Liga Kobiet
Rocznik 2003
Rocznik 2004
Rocznik 2005
 ROZGRYWKI
Informacje o występach ligowych drużyn UKS "4 Ursus".
W sezonie 2017/2018
w lidze występują
4 zespoły:

W rozgrywkach młodzieżowych:
* Kadetki U15
* Młodziczki U14
* Młodziczki U13
i dorosłych
* 2 Liga Kobiet


 Facebook


 Wyszukiwarki
 Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 106
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Marlena
 Witamy

UKS "4 Ursus"
ul. Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
tel. 502-718-531
nr konta: PKO BP 58 1020 1055 0000 9002 0092 6824
  16th International Basketball Tournament
W dniach 6-8.07.2018 rozgrywany był 16. Międzynarodowy Turniej Koszykówki Gniezno 2018. Podczas 3 dni rozgrywek zawodnicy z 38 drużyn rozegrali 107 meczów, wzięli udział w Paradzie ulicami miasta oraz licznych atrakcjach. Rywalizacja odbywała się na 5 halach w Gnieźnie. W turnieju wystąpiły drużyny z: Ukrainy, Rosji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Białorusi, Izraela, Niemiec i Polski.

Wyłoniono zwycięzców w 5 kategorii wiekowych (3 dziewcząt i 2 chłopców).

W turnieju wystartowały dwie drużyny z klubu UKS 4 Ursus Warszawa.

Kadetki w kategorii dziewcząt 2003/2004 zajęły 4 miejsce.

Młodziczki w kategorii dziewcząt 2005/2006 zajęły 1 miejsce.



Cieszy świetna postawa naszych zawodniczek, szczególnie Młodziczek, podopiecznych trenera Arkadiusza Rozińskiego, które potwierdzają, że należą do czołówki drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.
Najlepszą zawodniczką turnieju w kat. 2005/2006 została wybrana Hanna Lewczyk (UKS 4 Ursus).

Lista zwycięzców:

Dziewczęta/Girls 2005/2006
1 UKS 4 Ursus Warszawa
2 MUKS Kórnik
3️ Kadra Zachodniopomorskie


Dziewczęta/Girls 2003/2004
1️ Legion Krasnojarsk (Rosja)
2️ St. Colms Limerick (Irlandia)
3️ UKS La Basket Warszawa
4️ UKS 4 Ursus Warszawa


Dziewczęta/Girls 2000/2002
1️ TS Basket Gniezno
2️ MKS Gwardia Wrocław
3️ UKS IFLO Biała Podlaska

Chłopcy/Boys 2003/2004
1️ SKM Zastal Zielona Góra
2️ Sklep Polski MKK Gniezno
3️ Trelleborg Pirates (Szwecja)

Chłopcy/Boys 2000/2002
1️ KS Sudety Jelenia Góra
2️ Sklep Polski MKK Gniezno
3️ WYNT Berlin/BC Lions Moabit (Niemcy)


Komplet wyników na stronie organizatora:
TS Basket Gniezno


  Wła-Basket 2018
W dniach 15-17.06.2018 młodziczki U14 brały udział w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Wła-Basket 2018 we Władysławowie.

Nasze koszykarki spisały się bardzo dobrze i zajęły 2 miejsce, ulegając 1 koszem, w finale, po bardzo emocjonującym meczu, drużynie PTK Pabianice.



W grupie eliminacyjnej pewnie wygrały 3 mecze:

51:4 z LUKS Sieradz
88:7 z GTK Gdynia
73:31 z SP3 Nidzica

W półfinale nie dały szans gospodyniom,

90:21 z Blizą Władysławowo

W finale minimalnie przegrały,

51:53 z PTK Pabianice



Najlepszą zawodniczką pierwszej piątki była Małgosia Tarnawska, a drugiej piątki Ola Sijka.

Ola Pniewska 7 razy trafiła za 3 pkt (3 razy w finale) i w tym elemencie była zdecydowanie najlepsza na turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. PTK Pabianice
2. UKS 4 Ursus Warszawa
3. SP 3 Nidzica
4. UKS Bliza Władysławowo
5. GTK Gdynia
6. LUKS Sieradz
7. TSV Lamstedt (Niemcy)
8. Basket Szczecin

  Podsumowanie sezonu ligowego 2017/2018
Podsumowanie sezonu ligowego 2017/2018


2 Liga Kobiet (trenerzy: Karolina Boniowska, Paweł Wojtyła)

3 miejsce i występ w barażach o 1 Ligę (3 miejsce w grupie półfinałowej).

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Agnieszczak Katarzyna 110 pkt (15,7)
2. Nowocin Jolanta 70 pkt (11,7)
3. Supeł Aneta 138 pkt (8,6)
4. Korczak Inga 115 pkt (8,2)


Kadetki Młodsze U15K (trener: Małgorzata Boniowska)

6 miejsce

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Łyk Aleksandra 215 pkt (17,92)
2. Domurat Agata 109 pkt (9,08)
3. Pniewska Aleksandra 74 pkt (6,17)
4. Matczak Jagoda 55 pkt (5,00)


Młodziczki U14K (trener: Arkadiusz Roziński)

7 miejsce

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Pniewska Aleksandra 152 pkt (10,86)
2. Gołdyn Iga 135 pkt (9,00)
3. Lewczyk Hanna 126 pkt (9,69)
4. Kędracka Kinga 124 pkt (7,29)
5. Mirkiewicz Alicja 117 pkt (8,36)


Młodziczki Młodsze U13K (trener: Arkadiusz Roziński)

2 miejsce

Najskuteczniejsze w drużynie:

1. Lewczyk Hanna 133 pkt (12,09)
2. Mirkiewicz Alicja 98 pkt (10,89)
3. Kędracka Kinga 93 pkt (9,30)
4. Zaworska Natalia 74 pkt (6,17)
5. Jurczyńska Agata 59 pkt (5,90)

Trener drużyny Młodziczek Młodszych, Arkadiusz Roziński został wybrany najlepszym trenerem sezonu w tej kategorii.

  Turniej Gniezno
Wyjazd na turniej do Gniezna:

Zbiórka:
05.07.2018 godz 7:40
Dworzec Warszawa Centralna
Pociąg do Gniezna (Zielonej Góry) IC 17103 Warta
Wagon: 11
Odjazd: 07:55

Powrót:
08.07.2018 ok. godz. 21:25
Dworzec Warszawa Zachodnia
Pociąg z Gniezna IC 71102 Warta
Wagon:12

Koniecznie zabieramy:
- legitymację szkolną
- stroje i buty do gry
  Turniej Władysławowo
Wyjazd na turniej U14 do Władysławowa:

Zbiórka:
14.06.2018 godz 6:50
Dworzec Warszawa Centralna
Pociąg do Gdyni TLK 35172 Karpaty
Wagon: 18
Odjazd: 07:05

Powrót:
17.06.2018 ok. godz. 21:54
Dworzec Warszawa Zachodnia
Pociąg z Gdyni TLK 81154 Parsęta
Wagon:14

Koniecznie zabieramy:
- legitymację szkolną
- stroje i buty do gry
- śpiwór i małą poduszkę
  Pierwsza liga jeszcze nie dla nas.
Pierwsza liga jeszcze nie dla nas.

W dniach 6-8.04.2018 w Poznaniu nasze zawodniczki walczyły w turnieju półfinałowym o awans do 1 Ligi Kobiet.
Mimo dużej determinacji nie zdołały awansować do turnieju finałowego. W pierwszym spotkaniu po bardzo wyrównanym meczu nieznacznie uległy w końcówce drużynie z Poznania, w drugim wyraźnie przegrały ze Skierniewicami a w trzecim wygrały z drużyną Niepołomic.

Dziękujemy naszym wszystkim zawodniczkom za bardzo dobre występy w całym sezonie i za emocje, których dostarczały kibicom.

Wyniki turniejów półfinałowych:

GRUPA I (Poznań)

Ikar – Ósemka 73-79
Enea AZS – UKS 4 Ursus 72-68
Ósemka – UKS 4 Ursus 81-62
Enea AZS – Ikar 82-71
UKS 4 Ursus – Ikar 73-71
Ósemka – Enea AZS 74-70



GRUPA II (Sosnowiec)

Wichoś – JAS-FBG Zagłębie 52-63
Polonia – Wichoś 64-50
JAS-FBG Zagłębie – Polonia 0-20




  Turnieje półfinałowe o awans do 1 ligi
Turnieje półfinałowe o awans do 1 ligi kobiet odbędą się w dniach 6 - 8 kwietnia 2018


Grupa I - organizator Enea AZS Poznań

Enea AZS Poznań
MTS Ikar Niepołomice
MKS Ósemka Skierniewice
UKS 4 Ursus Warszawa


Grupa II - organizator KS JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec

SKK Polonia Warszawa
KS Wichoś Jelenia Góra
KS JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec

Do finałów (20-22 kwietnia 2018 roku) awansują po dwie najlepsze drużyny z grup.
  2LK
Trzecie miejsce już pewne. Walczymy o więcej.

Dziewczyny z Ursusa zrewanżowały się drużynie SKS 12 Warszawa za porażkę z 1 kolejki rozgrywek 2 Ligi Kobiet.
W sobotę 24.02.2018 po zaciętej walce wygrały na własnym parkiecie 78:65.
Mecz obfitował w zwroty akcji, prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie. Goście do przerwy prowadzili 40:32. Trzecia kwarta to mozolne odrabianie strat i dopiero w czwartej zawodniczki z Ursusa pokazały swoją wyższość. Wygrały dość wyraźnie 78:65 ale wynik nie oddaje emocji jakich dostarczyły swoim kibicom.



Nasze zawodniczki w tym dniu były świetnie dysponowane w rzutach za trzy punkty. W sumie trafiły 12 "trójek".
Pięć razy Jolanta Nowocin, cztery Katarzyna Agnieszczak i po jednym Magda Kulińska, Aneta Supeł i Blanka Bernat.

Kolejne mecze z Radomiem i Żyrardowem. Liczymy na dwa zwycięstwa.
  Kolejne zwycięstwo w 2LK
Świetnie spisuje się nasza drużyna występująca w 2 Lidze Kobiet.



W swoim 11 meczu odniosła 8 zwycięstwo zdecydowanie pokonując zespół AKS Koszykówka Łódź 89:49
Wszystko wskazuje na to, że zawodniczki z Ursusa zajmą wysokie III miejsce w tych rozgrywkach.

UKS 4 Ursus - AKS Koszykówka Łódź 89:49 (18:12, 28:12, 25:19, 18:6)

Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobyły:

Katarzyna Agnieszczak - 19
Jolanta Nowocin - 15
Anna Przeździecka - 14
Aneta Supeł - 12



Do zakończenia rozgrywek naszej drużynie pozostało jeszcze 5 meczów:
wyjazdy do Żyrardowa i Radomia oraz na własnej sali z SKS 12 Warszawa, Polonią Warszawa i Skierniewicami.
Trzymamy kciuki.
  Złoto w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
Zawodniczki naszego klubu reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Warszawie
zdobyły złoty medal w Koszykówce Dziewcząt
w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.




Skład zwycięskiej drużyny: Alicja Mirkiewicz, Julia Serafin, Agata Jurczyńska, Maja Rygiel, Zosia Solińska, Kinga Kędracka, Ola Dadacz, Patrycja Kozarzewska, Natalia Zaworska, Wiktoria Walczuk i Karolina Cieślik.

Trenerka: Małgorzata Boniowska

GRATULACJE



  Najbliższe mecze naszych drużyn
Najbliższe mecze naszych drużyn:

2 Liga Kobiet

UKS 4 Ursus - AKS Koszykówka Łódź
sobota 17.02.2018 godzina 12:00

Kadetki Młodsze U15

UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus
piątek ..... godzina .....

Młodziczki U14

UKS 4 Ursus - SKS 12 Warszawa
piątek 16.02.2018 godzina 18:15


Młodziczki Młodsze U13

UKS 4 Ursus - Mon-Pol Płock
środa .... godzina ....
Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Ostatnie mecze:
2 Liga Kobiet

UKS 4 Ursus - MTS Ikar Niepołomice
73 : 71


Kadetki Młodsze U15

UKS La Basket Warszawa - UKS 4 Ursus
49 : 44


Młodziczki U14

PTK Pabianice - UKS 4 Ursus
53 : 51


Młodziczki Młodsze U13

UKS 4 Ursus - SPZ WJM Załęże Rzeszów
58 : 13

 Mapa

Wyświetl większą mapę
 Pogoda
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Fenix by: 514770 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie