UKS 4 URSUS
   Strona GłównaArtykułyLinkiGaleriaTRENINGIDownloadArchiwumGrudzień 12 2018 13:41:20  
 Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Download
Rocznik 2004
 Drużyny UKS 4 Ursus
Zdjęcia drużyn naszego klubu



2 Liga Kobiet
Rocznik 2005
Rocznik 2006
 ROZGRYWKI
Informacje o występach ligowych drużyn UKS "4 Ursus".
W sezonie 2018/2019
w lidze występują
3 zespoły:

W rozgrywkach młodzieżowych:
* Młodziczki U14
* Młodziczki U13
i dorosłych
* 2 Liga Kobiet


 Facebook


 Wyszukiwarki
 Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 106
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Marlena
  16th International Basketball Tournament
W dniach 6-8.07.2018 rozgrywany był 16. Międzynarodowy Turniej Koszykówki Gniezno 2018. Podczas 3 dni rozgrywek zawodnicy z 38 drużyn rozegrali 107 meczów, wzięli udział w Paradzie ulicami miasta oraz licznych atrakcjach. Rywalizacja odbywała się na 5 halach w Gnieźnie. W turnieju wystąpiły drużyny z: Ukrainy, Rosji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Białorusi, Izraela, Niemiec i Polski.

Wyłoniono zwycięzców w 5 kategorii wiekowych (3 dziewcząt i 2 chłopców).

W turnieju wystartowały dwie drużyny z klubu UKS 4 Ursus Warszawa.

Kadetki w kategorii dziewcząt 2003/2004 zajęły 4 miejsce.

Młodziczki w kategorii dziewcząt 2005/2006 zajęły 1 miejsce.



Cieszy świetna postawa naszych zawodniczek, szczególnie Młodziczek, podopiecznych trenera Arkadiusza Rozińskiego, które potwierdzają, że należą do czołówki drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.
Najlepszą zawodniczką turnieju w kat. 2005/2006 została wybrana Hanna Lewczyk (UKS 4 Ursus).

Lista zwycięzców:

Dziewczęta/Girls 2005/2006
1 UKS 4 Ursus Warszawa
2 MUKS Kórnik
3️ Kadra Zachodniopomorskie


Dziewczęta/Girls 2003/2004
1️ Legion Krasnojarsk (Rosja)
2️ St. Colms Limerick (Irlandia)
3️ UKS La Basket Warszawa
4️ UKS 4 Ursus Warszawa


Dziewczęta/Girls 2000/2002
1️ TS Basket Gniezno
2️ MKS Gwardia Wrocław
3️ UKS IFLO Biała Podlaska

Chłopcy/Boys 2003/2004
1️ SKM Zastal Zielona Góra
2️ Sklep Polski MKK Gniezno
3️ Trelleborg Pirates (Szwecja)

Chłopcy/Boys 2000/2002
1️ KS Sudety Jelenia Góra
2️ Sklep Polski MKK Gniezno
3️ WYNT Berlin/BC Lions Moabit (Niemcy)


Komplet wyników na stronie organizatora:
TS Basket Gniezno


 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Ostatnie mecze:
2 Liga Kobiet

UKS 4 Ursus - MUKS AZS Umed Łódź
80 : 57


Młodziczki U14

UKS 4 Ursus - SKS 12 Warszawa
97 : 41


Młodziczki Młodsze U13

MUKS II Piaseczno - UKS 4 Ursus
57 : 47

 Mapa

Wyświetl większą mapę
 Pogoda
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Fenix by: 543320 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie